Jesteś właścicielką małego biustu? Zanim zaczniesz narzekać i omijać z daleka każdy sklep z biustonoszami koniecznie zapoznaj się z listą zalet i wad, z jakimi można mieć do czynienia w takiej sytuacji.

Zalety posiadania małego biustu

Możesz wyjść z domu, nie zakładając biustonosza. Pamiętasz tę bajkową sukienkę bez pleców? Tak, może być Twoja! Nigdy nie musisz przymierzać koszulek. Jeśli koszulka wygląda dobrze na wieszaku, wygląda dobrze na Tobie. Kupowanie koszulek to najlepszy rodzaj zakupów dla Ciebie! Możesz nosić sukienki i sukienki o bardzo głębokim dekolcie, nie martwiąc się że coś „wypadnie”. Możesz nosić staniki bez fiszbin. Tak jest o wiele wygodniej!

Wady posiadania małego biustu

Nadal musisz nosić biustonosz do pracy czy w innych oficjalnych miejscach – mimo iż nie masz w staniku zbyt wiele, wciąż jest wystarczająco dużo, aby sprawić, że wprowadzisz kogoś w zakłopotanie. Chodzenie w takich miejscach bez stanika nie jest akceptowalne społecznie.

Problemy zaczynają się przy zakupie bikini. Przede wszystkim zwykle musisz kupować bikini sprzedawane oddzielnie, ponieważ nigdy nie masz co liczyć na zakup takiego samego rozmiaru na górze i na dole. Jeśli Twój stanik nie będzie miał wystarczającej ilości wyściółki, będziesz wyglądać jak dziecko.

Jeśli chodzi o ubrania codzienne, często musisz kombinować – bo jeśli świetnie mieścisz się w dolnej części, zwykle są zbyt duże na wierzchu. Oddzielnie góry i dołu to po prostu najlepsza rada dla Ciebie. Potrzebujesz epickiego biustonosza typu push-up, aby wyeksponować dekolt.