Dzisiaj wiele osób decyduje się na zastąpienie swoich okularów korekcyjnych za pomocą soczewek kontaktowych. Te zapewniają bowiem idealne widzenie, a jednocześnie są bardzo wygodne i komfortowe. W soczewkach Avaira można wykonywać wiele różnych czynności, o jakich okularnicy mogą jedynie pomarzyć. Dla większości użytkowników noszenie soczewek kontaktowych oznacza po prostu wolność.

Idealne do uprawiania sportu

Bieganie, sporty kontaktowe, czy nawet pływanie, to sporty, które bardzo trudno trenuje się w okularach korekcyjnych. Niekiedy bywa to po prostu niemożliwe. Wiele osób przyznaje, że dzięki soczewkom Avaira – oopervision.pl, mogą poczuć się swobodnie i robić wszystko. Soczewki są w ogóle nieodczuwalne na oczach, a dodatkowo odpowiednio uwodnione. Oznacza to, że oko nie wysycha nawet po wielu godzinach ich stosowania.

Komfort i wygoda na każdym kroku

Dla kobiet okulary bywają problematyczne, ponieważ muszą decydować się na całkiem inny rodzaj makijażu oka. Ponieważ przez szkło okularów wszystko jest znacznie lepiej widoczne, makijaż musi być perfekcyjny. Stosując soczewki kontaktowe Avaira lub inne można mieć całkowitą dowolność malowania się. Soczewki absolutnie nie przeszkadzają w wykonywaniu makijażu, a ich założenie na oczy osobie wprawionej w tej czynności zajmuje zaledwie kilka sekund.