Mało jest takich preparatów, których zalety można wymieniać godzinami. Za jeden z nich można uznać maść arkada. Środek ten, chociaż niepozorny, zrewolucjonizował podejście do częstego problemu, jakim jest szorstka, spękana skóra na stopach. Nie ma sensu decydować się na cokolwiek innego, kiedy ten cudowny środek jest na wyciągnięcie ręki, na dodatek w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dzięki specjalnie opracowanej recepturze, maść ta osiąga intensywne efekty natłuszczające przy użyciu naturalnych składników. Kompleksowe działanie nie tylko powoduje nawilżenie i ujędrnienie uszkodzonej skóry, ale również pomaga w złagodzeniu stanu zapalnego, działa grzybobójczo i bakteriobójczo. Wystarczy mała dawka, aby wyraźnie poczuć różnicę.

Jaki jest sekret maści Arkada?

Swoją niesamowitą skuteczność, maść arkada firmy Kerpro zawdzięcza sprytnemu połączeniu innowacyjności z tradycyjnymi składnikami, na których jest oparta. Jej popularność jednak ma swoje korzenie gdzie indziej – została wywołana przez alarmujący wzrost przypadków suchych, spękanych pięt wśród Polaków. Jest to zaledwie reakcja na problem wywołany brakiem świadomości o konieczność odpowiedniego dbania o swoje stopy.

Najczęściej dolegliwość ta występuje zimą, gdzie wełniane skarpety w połączeniu z ocieplanym obuwiem wywołują nadmierną potliwość, doprowadzając do obumierania części naskórka. Kolejną kwestią są stale pojawiające się przetarcia, które oprócz dyskomfortu mogą powodować zwiększone ryzyko zakażeń. Grzybica dotyka przede wszystkim tych osób, które nie pamiętają o regularnym natłuszczaniu i peelingu swoich stóp.