Sprzątanie nie należy do naszych ulubionych czynności, ale niestety każdy z nas musi od czasu do czasu sięgnąć po mopa. Klejąca się i brudna podłoga nie jest przecież niczym przyjemnym. Na szczęście dzięki rozwojowi technologii mamy dzisiaj dostęp do bardzo ciekawych urządzeń, które wykonują praktycznie za nas całą robotę. Mowa oczywiście o mopach parowych i innych, które skutecznie radzą sobie z zabrudzeniami i oszczędzają nasz czas i wysiłek.

Czyste podłogi i świeży zapach – czy to możliwe?

To, że sprzątanie, a dokładniej mycie i czyszczenie na mokro podłóg nie jest dzisiaj wcale trudne wie już chyba każdy. Jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę, że już podczas takiego sprzątania można zadbać o zapach i świeżość w całym sprzątanym pomieszczeniu lub obiekcie. Otóż wszystko związane jest z tym, że nowoczesne urządzenia z jakimi mamy dzisiaj do czynienia oferują znacznie więcej nić tylko czyszczenie. Oprócz lśniących podłóg można na przykład zastosować powerfresh krążki zapachowe, które po zamocowaniu w urządzeniu sprzątającym wydziela piękny i świeży zapach.

Intensywność pod kontrolą

Dzięki temu, że powerfresh krążki zapachowe można dzielić na pół każdy kto je posiada może samodzielnie dozować jak intensywny ma być zapach wydzielający się z urządzenia. Zamocowanie krążka w generatorze pary sprawia, że podczas czyszczenia podłogi zapach unosi się w całym sprzątanym pomieszczeniu. A to gwarantuje nie tylko czyste powierzchnie, ale także piękny i przyjemny zapach, który zachęca do spędzenia czasu w danym miejscu.

 Zapraszamy na https://sklep.bissell.pl/produkt/powerfresh-nakladki-krazki-zapachowe-1016n/.